Pursaklar Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Cenaze törenlerinde vefat eden kişi için yapılan hayırlardan bir tanesi de lokma tatlısıdır. Geçmişten beri cenaze merasimlerinde, cenaze namazından sonra caminin önünde, defnedildikten sonra evlerde lokma tatlısı dökülür ve vefat eden kişiye dualar edilir. Cenaze evlerinde komşu ve yakınların katılımı sayesinde bir takım adetler zaman geçse de varlığını korumaya devam etmiştir ve bu davranış biçimleri nesilden nesile aktarılır. Her yörede olan ortak davranış, vefat eden kişinin ölümünden yedi gün sonra ve kırk gün sonra da cenaze evine gidilmesi ve dualar edilmesidir. Ev sahibi acılı günlerinde zahmetsiz ve pratik ikramlar yapmak ister. Bu toplantılarda en çok bilinen ve sevilen ikram çeşidi pişidir. Pişi de lokma gibi küçük yapılır ve servisi kolaydır, aynı zamanda da lokma tatlısı gibi herkes tarafından sevilerek yenir. Yakınlarınızın ruhu için lokma döktürmek ve pişi yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Temiz ortamda yapılan lokma tatlısı ve pişi ile hayrınızı yakınlarınıza gönül rahatlığıyla dağıtabilirsiniz.

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Pursaklar tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Abadan Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Ayyıldız Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Fatih Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Gümüşyayla Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Karaköy Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Karşıyaka Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Kösrelikızığı Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Merkez Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Peçenek Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Saray Cumhuriyet Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Saray Fatih Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Saray Gümüşoluk Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Saray Osmangazi Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Sirkeli Yeşilova Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Sirkeli Yeşilyurt Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yıldırım Beyazıt Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yunus Emre Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yuva Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Ahmet Ümit
Lokma hayrı yapacağız istediğimiz bir konuda isim yazılması şu kişinin harına ruhuna fatiha diye bu yazıyı yazabilirseniz sizden lokmayı yaptıracağız. Sadece tatlı olmasını istiyoruz ve halka şeklinde olması tercihimiz. Kaplarda dağıtılırsa güzel olur. Bazen görüyorum kağıtlara koyuyorlar tatlı olunca şerbeti akıyor yiyen için sıkıntı oluyor. Rahatça yensin isteriz hayrı en güzel şekilde yapmak lazım o yüzden bizde böyle dikkat ediyoruz fazla mı yazdım bilmiyorum ama istediğim şekilde lokma yapılırsa içim daha rahat edecek.
Ankara 7/24 Organizasyon
Ahmet bey istediğiniz şekilde isim yazılacak ve şerbetli olarak yapılacak. Plastik kaplarda zaten dağıtımı yapıyoruz. Merak etmeyiniz içinize sinen lokma olacak, lütfen hemen bizimle iletişime geçin.
Hüsam Meydan
İyi günler biz sadece pişi yaptırmak istiyoruz ama temiz ortamda yapılıp yapılmadığından nasıl emin olabiliriz. Kullanılan kapların temiz olması tabiki artık çok daha önemli oldu. Eskiden de insanlar dışarıdaki yiyeceklerin temiz olmasını önemserdi ama biraz daha rahattık kabul edelim. Evet temiz olsa iyi olur ama değilsede herkes yiyor bir şey olmuyor napalım derdik ya da ben derdim kendi adıma konuşayım. Koronadan sonra bu durum çok daha önemli olmaya başladı yani artık temizlik hayatın merkezinde oldu. O yüzden eskiden daha rahat davrandığım hususlarda artık o kadar rahat değilim daha seçiciyim daha titiz davranmaya dikkat ediyorum. Hasılı titiz çalışıyor musunuz
Ankara 7/24 Organizasyon
Hüsam bey hassasiyetinizi anlıyoruz. Bizim de gayemiz temiz ortamda lokmalarımızı yapmak. İsterseniz lokma döktürdüğünüz zaman gidip bakabilirsiniz. Adres, saat ve diğer bilgiler için lütfen sitemizde bulunan irtibat numarasından iletişime geçiniz.

2 + 3 =