Evren Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Cenaze törenlerinde vefat eden kişi için yapılan hayırlardan bir tanesi de lokma tatlısıdır. Geçmişten beri cenaze merasimlerinde, cenaze namazından sonra caminin önünde, defnedildikten sonra evlerde lokma tatlısı dökülür ve vefat eden kişiye dualar edilir. Cenaze evlerinde komşu ve yakınların katılımı sayesinde bir takım adetler zaman geçse de varlığını korumaya devam etmiştir ve bu davranış biçimleri nesilden nesile aktarılır. Her yörede olan ortak davranış, vefat eden kişinin ölümünden yedi gün sonra ve kırk gün sonra da cenaze evine gidilmesi ve dualar edilmesidir. Ev sahibi acılı günlerinde zahmetsiz ve pratik ikramlar yapmak ister. Bu toplantılarda en çok bilinen ve sevilen ikram çeşidi pişidir. Pişi de lokma gibi küçük yapılır ve servisi kolaydır, aynı zamanda da lokma tatlısı gibi herkes tarafından sevilerek yenir. Yakınlarınızın ruhu için lokma döktürmek ve pişi yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Temiz ortamda yapılan lokma tatlısı ve pişi ile hayrınızı yakınlarınıza gönül rahatlığıyla dağıtabilirsiniz.

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Evren tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Altınbaşak Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Çatalpınar Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Cebirli Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Demirayak Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Esentepe Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Eskitorunobası Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • İbrahimbeyli Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • İnebeyli Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Modern Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Şerafettin Yılmaz Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Solakuşağı Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yeni Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yusufuşağı Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Veysel Okutan
İyi günler bende ölmüşlerimizin hayrı için lokma döktüreceğim. Uzun zamandır niyet ettik ama bir türlü kendimizi ayarlayamadık. Bu ay ayarladık artık. Ay sonu çıkmadan ekibinizin müsait olduğu bir günde 750 kişilik lokma dağıtmak istiyoruz. Lokmalarınız inşallah lezzetlidir. O kadar heves ettik kendimizi ayarlamaya çalıştık sonucu da güzel olsun. Akrabalara da söyledik onlar da sırf o gün lokma için gelecekler. Hepimize iyi gelir inşallah
Ankara 7/24 Organizasyon
Veysel bey ekip arkadaşlarımız uzun yıllardır bu işi yapıyorlar ve bizimle çalışan herkes memnuniyetini dile getirmiştir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.
Sueda Zorlu
Cenaze için lokma dağıtımı istiyoruz. Tatlı olmasın bunu özellikle istiyoruz. Mevlüt okutulacak ondan sonra lokma dağıtımı olsun. Cami önünde mi olmak zorunda. Cami bize çok yakın 200 metre var yok. Ama evin önünde olsa çok daha iyi olacak bizim hayrımız olduğuda belli olur. Pazar günü mevlüt okutulacak hepimiz çalıştığımız için haliyle tek kalan gün pazar. Pazar günü çalışıyor musunuz? İkindiden sonra olsa olur çünkü mevlüt öğleden sonra okutulacak. İyi günler, kolay gelsin.
Ankara 7/24 Organizasyon
Sueda hanım hafta içi hafta sonu ekibimiz her zaman hizmetinizde. Rezervasyon için lütfen iletişime geçin.

6 + 5 =