Evren Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Geleneğimizin bir parçasıdır erkek çocuk dünyaya geldiğinde hemen sünnet düğününü düşünmek. Yıllar sonra olacak bir düğün için telaşa kapılmak, hep o güne hazırlık yapmak… Her yörenin ortak noktası olan sünnet düğünü artık sünnet tahtı ile unutulmaz bir şölene dönüşüyor. Küçük prensiniz, hayatında her zaman güzel bir anı olarak hatırlayacağı o muhteşem düğününde, unutamayacağı anılardan birisi de, bir tahtta oturması ve onu taşıyan bir ekiple günün tadını çıkarması olacaktır. Mehter takımı eşliğinde çocuğunuz salona giriş yapıyor ve sizin gözünüz de küçük olan yavrunuz sanki bir şehzadeymiş havasıyla misafirleri selamlıyor. Sevdiklerinizle böyle nostaljik bir ortamda oğlunuza en güzel armağanı sunmak sandığınız kadar zor değil. Ekibimiz her zaman sizlerin hizmet etmek için hazır bekliyor.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama ihtiyacınız için Evren tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Altınbaşak Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Çatalpınar Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Cebirli Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Demirayak Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Esentepe Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Eskitorunobası Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • İbrahimbeyli Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • İnebeyli Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Modern Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Şerafettin Yılmaz Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Solakuşağı Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Yeni Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama
 • Yusufuşağı Köyü Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Derya Çalışkan
Bizim küçük oğlanın da sünnet düğününü yapacağız. Abisine zamanında yapmıştık buna yapmasak olmaz şimdi. Abisiyle arasında yaş farkı da çok olunca beraber düğünlerini yapamadık. Abisinin zamanında sünnet tahtı yoktu. Bu zamanda çocuk olmasının avantajı olarak sünnet tahtını kiralamak istiyoruz. Sizin yardımcı olacağınızı düşündüğümüzden kiralama işini sizin ayarlamanızı istiyorum.
Ankara 7/24 Organizasyon
Derya hanım sünnet tahtıyla düğününüz unutulmaz olacak. Tarih ve mekan bilgisi için iletişime geçmeniz gerekiyor.
Cemre Sözer
Bu sene yeğenlerimin de sünnet düğünü olacak bizim oğlanın da. Açılışı bizim oğlanla yapacağız. Sünnet tahtı da ilk defa bizim düğünde olacak. Beğenirlerse yeğenlerime de kiralayacaklar. Hepimiz aynı şehirde olduğumuzdan sizden memnun kalırsak yeğenlerimde de sizi tercih edecekler. Bizim düğün İbrahimbeyli köyünde olacak, iki hafta sonra düğün.
Ankara 7/24 Organizasyon
Cemre hanım ekibimiz işlerini profesyonel yaptıklarından memnun kalacağınıza eminiz. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

4 + 3 =