Ankara Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Geleneğimizin bir parçasıdır erkek çocuk dünyaya geldiğinde hemen sünnet düğününü düşünmek. Yıllar sonra olacak bir düğün için telaşa kapılmak, hep o güne hazırlık yapmak… Her yörenin ortak noktası olan sünnet düğünü artık sünnet tahtı ile unutulmaz bir şölene dönüşüyor. Küçük prensiniz, hayatında her zaman güzel bir anı olarak hatırlayacağı o muhteşem düğününde, unutamayacağı anılardan birisi de, bir tahtta oturması ve onu taşıyan bir ekiple günün tadını çıkarması olacaktır. Mehter takımı eşliğinde çocuğunuz salona giriş yapıyor ve sizin gözünüz de küçük olan yavrunuz sanki bir şehzadeymiş havasıyla misafirleri selamlıyor. Sevdiklerinizle böyle nostaljik bir ortamda oğlunuza en güzel armağanı sunmak sandığınız kadar zor değil. Ekibimiz her zaman sizlerin hizmet etmek için hazır bekliyor.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama ihtiyacınız için Ankara tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Forum & Yorumlarınız :

Çınar Şokaran
Memleketimize uzak diyarlardan geldik. Hazır buralara kadar gelmişken sünnet düğünümüzü de yapalım istiyoruz. Artık her şey çok kolay. İnternet sayesinde aklımıza gelmeyenleri görüyor, yapamayız dediklerimizi yapabiliyoruz. Sünnet tahtı da bunlardan biri. Çevremizde sünnet düğünü görmediğimiz için haliyle bu zamandaki düğünlerde neler oluyor bilmiyoruz. Sizlerin sayesinde tahtımızda eksik kalmayacak. Hem öğrenmiş olduk hem de düğünümüzde olması için ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız.
Ankara 7/24 Organizasyon
Merhaba irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde yetkili arkadaşımız size yardımcı olacak.
Yeşim Kahveci
Tatile çıkmadan önce sünnet düğününü yapacağız. Bu yüzden elimizi biraz hızlı tutuyoruz, yani acele davranıyoruz. Aylar öncesinden rezervasyonu yapmıştık ama sünnet düğününü unuttuk. Şehir dışına çıkmadan yapmamız lazım ki sonrasında hep akrabaların düğünü var. Bu kadar acele davranışa eksik bir şey de kalmasın diye çabalıyoruz. Sünnet tahtı da isteklerimiz içerisinde bizim düğünümüze de gelir misiniz?
Ankara 7/24 Organizasyon
Yeşim hanım istediğiniz gün ekibimiz sünnet düğününüzde olacak. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

2 + 6 =